czwartek, 26 listopada 2015

Testowanie Biovaxów

Cześć :)


Dołączyłam do akcji organizowanej przez  Anwen i testuję maskę biovax do włosów suchych i zniszczonych. Od czasu rozpoczęcia akcji z braku czasu maski użyłam jedynie cztery razy ale to pozwoliło mi poczynić pierwsze obserwacje :)

Użycie numer 1 :

Na noc nałożyłam na włosy olejek z alterry brzoza i pomarańcza, rano włosy umyłam szamponem Timotei złociste refleksy z rumiankiem. Po odsączeniu nadmiaru wody z włosów nałożyłam na nie maskę biovax i poszłam na śniadanie ;) Maskę planowałam trzymać 30 min jednak współlokatorzy zdążyli do łazienki przede mną więc maska posiedziała na włosach około 45-50 minut .

Efekty:

Przy spłukiwaniu włosy były śliskie, nie plątały się. Wszystko zapowiadało się dobrze jednak po wyschnięciu końcówki zbiły się w grupki tworząc nielubiane przeze mnie strączki :( Ponad to miałam wrażenie  przesuszenia końcówek  czyli działanie odwrotne od zamierzonego.
To już drugi biovax który tak źle zdziałał na moje włosy.

Użycie numer 2:

Początek był taki sam jak za pierwszym razem. Rzeczą którą zmieniłam w tej próbie był czas trzymania maski na głowie. Tym razem pozostawiłam ją na 10 minut. Włosy zostawiłam do naturalnego wyschnięcia.

Efekt:

Widać moje cienkie włosy lubią krótkie znajomości :) po tym czasie włosy na końcach stały się mięciutkie i tym razem w końcu nawilżone :) Nie zauważyłam żadnego obciążenia,ale włosy również nie latały na wszystkie strony. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie że nadała ona moim cienkim włosom odrobinę większej objętości. Tym razem pokusiłam się o zrobienie zdjęć :

Przepraszam za jakość zdjęć ale musiały być robione na szybko :)

Jak widać czas trzymania maski ma ogromne znaczenie i potrafi odwrócić efekty o 180 stopni .
Jak u Was sprawdzają się maski  biovax ? Udało Wam się osiągnąć nimi efekt WOW?

PS. Od dwóch tygodni przyjmuję olej z wiesiołka i nagle moje z reguły twarde i mocne paznokcie zaczęły się rozdwajać. Myślicie, że olej może być tego przyczyną?2 komentarze:

  1. U mnie zależy, ale większozść się sprawdza;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja niestety wciąż szukam maski idealnej, ale nie poddaje się ;)

      Usuń